Lubage 1080p mängu DVR-i salvestamine ja salvestage Xbox One'is välisele draivile

Enable 1080p Game Dvr Recording

Xbox One on suurepärane konsool mängimiseks, kuid selle üks parimaid omadusi on mängu salvestamise võimalus. Õigete seadetega saate salvestada oma mängu eraldusvõimega 1080p ja salvestada see välisele draivile. Siin on, kuidas seda teha. Kõigepealt avage Xbox One'i seadete menüü ja minge jaotisse 'Mängude DVR'. Siin näete valikut 'Salvesta taustal, kui ma mängu mängin'. Veenduge, et see valik oleks lubatud. Järgmisena peate salvestamiseks seadistama välise draivi. Xbox One toetab nii USB-kõvakettaid kui ka väliseid SSD-sid. Kui olete oma välise draivi ühendanud, minge tagasi 'Mängu DVR'i sätete juurde ja valige salvestuskohaks 'Väline'. Nüüd, kui alustate mängu, alustab Xbox One automaatselt taustal salvestamist. Salvestistele juurdepääsuks minge lihtsalt Xbox One'i menüü jaotisesse „Mängude DVR”. Siin näete oma viimaste salvestiste loendit. Valige üks ja klõpsake nuppu 'Vaata'. Siit saate oma salvestisi ka redigeerida. Xbox One'i redigeerimistööriist võimaldab teil salvestusi kärpida, tiitreid lisada ja palju muud. Kui olete oma salvestisega rahul, vajutage selle sõpradega jagamiseks nuppu 'Jaga'.

IN Mängu DVR funktsioon Xbox One'is võimaldab teil mänge salvestada ja neid seejärel kõikjal jagada. See on sisseehitatud mängu jäädvustamise rakendus, mis salvestab mõne minuti teie mängust ja seejärel salvestab need teie konsooli või välisele draivile, et saaksite neid hiljem kasutada.

Värskes Xbox One'i värskenduses saab Game DVR nüüd mängu salvestada Eraldusvõime 1080P 720P asemel 30 kaadrit sekundis. See on väga oluline, kui otsite parimat kvaliteeti. Siiski peate selle valiku käsitsi lubama.

Lubage Xbox One'is 1080p mängu DVR-i salvestamine

Selle lubamiseks peate avama Seaded jaotist Xbox One ja leidke seejärel DVR-i valikud . Valik on saadaval konsooli seadetes.

stremio vs skoor
  1. klõpsa Xboxi juhend nuppu kontrolleril. See avab juhendi.
  2. Nüüd jätkake vajutamist Parem kaitseraud (RB), kuni jõuate süsteemisektsioonini.
  3. Siin valige 'Seaded' ja vajutage 'A'.
  4. See avab põhiseaded.
  5. Kerige alla kuni Eelistused sakk.
  6. vali Edastage ja jäädvustage.
  7. Jaotises „Püüdmine” minge aadressile Mänguklipi eraldusvõime.
  8. Vali 1080p SDR.

Valiku ajal näete seda, kui lülitate välja 720p SDR × 1080p SDR salvestusaega lühendatakse 5 minutilt 2 minutile.

Kui teil on Xbox One X konsool, peaksite nägema 4K eraldusvõime valikut, mis salvestab 60 kaadrit sekundis ja HDR-i.

DVR-i mänguklippide salvestamine välisele draivile

Nüüd, kui teate, kuidas seda tehes 1080P-le lülituda, olete võib-olla märganud, et selle all on võimalus muuta 'Püüdmise asukohta'. See tähendab, et kui teil on väline salvestusruum, saate selle siia salvestada. Nii on teil lihtne kaasas kanda, kuhu iganes lähete. Kuid niipea, kui ühendate konsooliga lahti, naasevad seaded sisemiste vaikeseadete juurde.

Selleks vajate USB 3.0 HDD. Minimaalsele salvestusmahule aga piiranguid ei ole.

1. Esiteks ühendage kõvaketas arvutiga ja vormindage see NTFS .
  2. Järgmiseks ühendage väline draiv USB-porti oma Xbox One'is.
  3. Ilmub viip, mis küsib, kas soovite välist draivi kasutada järgmistel eesmärkidel:
    1. Kasutage meedia jaoks.
    2. Vormindage oma salvestusseade.
    3. Tühista.
  4. Valige meedium.

Kui teil on NTFS-kõvaketas, veenduge selles ükski teie andmed ei lähe kaotsi, kui neid kasutatakse ainult meediumi jaoks . Sõnum ütleb selgelt:

• Kui otsustate kasutada seda välist salvestusruumi meediumide, st muusika, videote ja piltide jaoks, jääb kogu seadmes praegu olev sisu alles.
  • Kui otsustate seda mängude ja rakenduste jaoks kasutada, tuleb draiv vormindada. Kõik seadmes olev kustutatakse. Saate seadet hiljem hallata, avades Seaded > Süsteem > Salvestusruum.

Välise salvestusruumi asukoha muutmiseks järgige neid samme.

1. Tagasi Laikaart ja käepide seadistusi nagu eespool tegime.
  2. Vaheta Püüdmise koht .
  3. Valige Väline. Näete kõvaketta nime.

Järgmine, kui sa vali 1080P salvestus, IN ajapiirangut suurendati 1 tunnini kahe minuti asemel. Kuna video salvestamine võtab palju ruumi, siis sisemälu kasutamisel sooviti seda piirata maksimaalselt 2–5 minutiga.

mis Windowsi 10 järk mul on

Microsoft peaks selle draivi võrgus täielikult kättesaadavaks tegema, et poleks vaja kõvaketast lahti ühendada, kui klippe on vaja arvutisse üle kanda.

Vea „Vorminda see seade esmalt arvutis” lahendamine

Kui saate veateate

Vormindage see seade esmalt arvutis. Mänguklippide ja ekraanipiltide kopeerimiseks väljastpoolt peab salvestusruum olema vormindatud NTFS-vormingus. Ühendage see arvutiga ja vormindage, seejärel taastage see Xboxi (0x80bd003c)

Vormindage see seade esmalt arvutis.
Sel juhul peate kõvaketta töötamiseks uuesti NTFS-i vormindama. Draivi vormindamisel tühjendage ruut 'Kiire vormindamine' ja seejärel vormindage see. See võtab rohkem aega kui tavaliselt, kuid see töötas minu jaoks. Samuti pidin mitu korda proovima ja alles siis töötas see minu jaoks.

Windowsi vigade kiireks leidmiseks ja automaatseks parandamiseks laadige alla PC Repair Tool

Samuti pidage meeles, et kui vahetate mängude ja meedia vahel, peate selle iga kord vormindama. Xboxi mängudega kasutamiseks vormindatud kõvaketast ei saa meediumifailide salvestamiseks kasutada.